A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Martinik - Diskuze

Původní dotaz

hladam ubytovanie

30.11.2011 17:16:28 | -dana-
-dana-
ahojte cestovatelia, vidim, ze sa tu o martinique (zatial) vela nediskutuje, ale mozno sa najde niekto, kto pozna nejaky tip na ubytovanie. ideme rodina s 2 detmi koncom januara na 2 tyzdne, mame rezervovane auto na cely cas, takze je mi prakticky jedno, kde na ostrove budeme ubytovani. hladam mensi apartman alebo studio, nic drahe. na nete som nic vhodne nenasla. mozno ma niekto vlastnu skusenost alebo kontakt na prenajimatela? dakujem
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
WASP
12.10.2013 11:46 46.149.119.***
Re: hladam ubytovanie  

Ma nekdo tip na jednodenni vylet na Martiniku ? 8-)

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
WASP
12.10.2013 11:46 46.149.119.***

Ma nekdo tip na jednodenni vylet na Martiniku ? 8-)

• Anonym (3)
  • Anonym (11)
-dana- 30.01.2012 02:57

ahojte, je niekto momentalne na martinique-u? sme tu druhy den a zostaneme do 11.feb.2012 (s detmi 11 a 8), zatial tu nepoznam vela miestnych ludi, mozno by sa chcel niekto stretnut, pripadne ist na nejaky vylet? my sme momentalne na juhu, posledne 4 dni nemame zatial ubytko, vie niekto poradit? stan nemame, iba auto na cely pobyt :-)

• Anonym (3)
  • Anonym (5)
-dana- 02.12.2011 19:24

@ pantheon
to ubytko nema link, to je odpisane na sukromny inzerat. poslala som ti spravu

• Anonym (2)
  • Anonym (10)
pantheon 02.12.2011 19:11

to dana
ak by sa dalo, poprosil by som link na to uby, dik.

• Anonym (5)
  • Anonym (4)
pantheon 02.12.2011 19:08

dik za odpovede vsetkym. ked sa vratite,dajde niekto feedback.

• Anonym (5)
  • Anonym (6)
-dana- 02.12.2011 14:34

dakujem za odpovede.

@ pantheon, my sme auto rezervovali na tuicars.de, nejak 570 € na 2 tyzdne, ale mozno najdes aj nieco vyhodnejsie.

ja som nakoniec natrafila na stranku so sukromnymi ponukami a ukecala pani, nech mi rezervuje apartman bez zaplatenia zalohy. apartman je volny az 3 dni po nasom prichode, rezevovala som ho na tyzden za 225€ pre 2dosp+2deti. stale potrebujem ubytko na prve 3 noci a kedze priletime 28.januara vecer, chcela by som zabezpecit dopredu, lebo z miesta v noci uz vela neporiesim. posledne 4noci zatial nechavam, to z miesta.

mne sa praveze zda, ze vsetko co je bookovatelne cez net, je drahe. no uvidime, prinajhorsom prespime prvu noc v aute :-D

• Anonym (4)
  • Anonym (6)
mispi 01.12.2011 20:39

Konkrétne: 19.2-14.3 AmericanAirlines operated by Iberia cez Madrid, objednané v auguste /nájdené cez Matrix, zaplatené v Student agency, ubytko cez Vrbo.com -Vacation rentals by owner - Nilsa Perez (owner/manager)
Mobile - 787-688-7236 San Juan -Isla Verde, platba zálohy cez PayPal, zbytok cash po príchode, trajekt na Isla de Culebra a trajekt na US Virgin Islands - Hillcrest Guest House Saint John /nájené cez hotelscombined.com,, objednané cez Agodu /
Apartmány hľadám cez Vrbo, Homeaway /obe Ameriky/ a cez Hollidaylettings vEurópe -čím skôr, tým lepšie. Mimochodom v Karibiku všetko lepšie za prijateľnú cenu na sezónu bude už obsadené. Takto mávam dve dovolenky do roka za cenu jednej s cestovkou. Zatiaľ mi to vychádza

• Anonym (4)
  • Anonym (6)
pantheon 01.12.2011 15:49

ak by niekto chcel, tak aircaraibes.com ma okolo 520 eur, rovnako je na tom corsairfly. do 20 novembra mali aircaraibes akciu - 620€/2 osoby na st. maarten . cize 310 na jedneho, ale bolo to z pariza, tak uvidime ci da niekto iny nejaku akciu.

ten link co si poslal je na prehlad uby, ak mozes posli priamo konkretne...aka letecka spolocnost je ta PR. aspon nech to tu ozivime... :-P dik.

• Anonym (7)
  • Anonym (6)
mispi 01.12.2011 15:01

Dosť chodím do tejto oblasti výlučne individuálne, najbližšie je to Puerto Rico a St. John, mám dobré skúsenosti s kontaktom priamo na majiteľov, platím len cez PayPal

http://www.homeaway.com/vacation-rentals/martinique/r44

prípadne ešte lepšie www.vrbo.com, ale Martinique je tam len jeden bungalow

Cestovatelia do Karibiku - pozrite sa na letenky z Krakova do San Juanu PR - ja mám na február/marec za 505 Euro spiatočná

• Anonym (2)
  • Anonym (4)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu